Pse shkuan bashkë Nora dhe Roberti në Turqi?!

By

Nora Istrefi dhe Robert Berisha së fundmi kanë marrë rrugë drejt Turqisë me vajzën Renée dhe një staf i gjerë.

Kjo për faktin se atje Prive mëson se dyshja nuk kanë shkuar vetëm për pushime në bregdet.

Mes tjerash, kohën në Turqi çifti do ta shfrytëzojnë edhe për xhirim të videoklipeve në projektet të cilat priten të publikohen së shpejti.

Planet janë që dyshja të vijnë momentalisht solo. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm