Për pak na iku: Këngëtarja e njohur shqiptare, festoi ditëlindjen në një ditë me Kosovën

By

Në 10-të vjet shtet të Kosovës, ajo i mbushi të 25-tat e saj.

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, po festuaka ditëlindjen në një ditë me pavarësinë e Kosovës.

Ajo këtë e ka bërë të ditur vet përmes një postimi në Instagram ku uron Kosovën për këtë ditë të rëndësishme, dhe rrëfen se ka ditëlindjen.

“25 vjet sot. Festoj bashkë me Kosovën tonë”, ka shkruar Dani në një postim në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm