Kështu e kallë Kida në Tetovë (VIDEO)

By

Këngëtrja Orhidea Latifi e njohur me emrin e saj skenik Kida, ani pse e re në moshë, këtë faktor nuk po e konsideron për suksesin dhe depertimin e saj në muzikë.

Këngët e saj po dëgjohen mjaft shumë nga fansat e saj, kurse bashkëpunimi i fundit me Ermal Fjezullahun i cili solli këngën “Mi Amore” është kjo ndër këngët më të pëlqyera njeherit nga më të kilikuarat për momentin.

E njejta si duket po ju pëlqen tej mase fansave të saj nga Tetova.
Të paktën këtë përshtypje marrim nga një video publikuar në llogarinë e Kidës në instagram ku këngëtarja këndon refrenin bashk me turmën e madhe të fansave./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm