Bebe Rexha sot publikon këngën e re, duket super seksi në klip

By

Këtë të premte, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, e ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të re.

“Call You Mine”, do të titullohet projekti i ri i këngëtares, i cili sigurisht shoqërohet me një videoklip.

View this post on Instagram

#CallYouMine Friday @thechainsmokers

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një insert nga spoti i ri, ku duket jashtëzakonisht atraktive, ndërsa kënga e plot pritet të lansohet sot.

Kënga e fundit e saj, ishte Last Hurrah, një projekt shumë interesant dhe origjinal i këngëtares, me një klip kontravers, për të cilin babai i saj s’i kishte folur me javë të tëra!

View this post on Instagram

Who’s ready #CallYouMine ☎️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm