Gena dhe Soni Malaj me bashkëpunimin e tyre (VIDEO)

By

Fansat e tyre me siguri janë në pritje të lancimit të këngës së tyre duet e cila bazuar në hitet e tyre qoftë individuale qofttë bashkëpunime kanë qenë mjaft të sukseshme dhe vazhdojnë të degjohen pavarësisht kohës.

Soni Malaj dhe Gena të dy këta artist të kompletuar të muzikës shqiptare, përmes një trailer të këngës së tyre të re e cila me gjasë do të mbajë titullin “Ti,jeta”.

Sharm, ngjyra dhe shumëqka tjetër premtohet në videoklipin e ri të këngëtarëve mjaft të dashuri nga Shqipëria./PRIVE.AL/

20151029204958489646-780x439

Artikuj të ngjashëm