Ku e mban shqiponjën Baby G ?! (FOTO)

By

Ajo ka vite që është larg atdheut dhe mund të çaloj pak në gjuhën shqipe por kjo nuk do thotë që ka harruar rrënjët.

Baby G, artistja më e re e On Records që debutoi në skenë me ‘Monster’ vazhdimisht ka shprehur krenarinë e të qenurit shqiptare teksa simbolet kombëtare nuk i ka hequr as nga aksesorët e saj.

E kemi parë teksa ka vendosur kapele me shqiponjë siç veprojnë pak artistë shkaku i komplekseve por nëse nuk e keni ditur, Baby G shqiponjën e ka të gravuar përjetësisht në trup.

Tatuazhi i saj është në pjesën prapa veshit dhe këtë këngëtarja e promovon haptazi në rrjete sociale.

Diçka për t’u komplimentuar. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm