Aksidenti i djeshëm: Era vendos të flasë për herë të parë për gjendjen e saj! (FOTO)

By

Dita e djeshme lirisht mund të themi se nuk ishte ndër më të mirat e mundshme për super yllin shqiptar Era Istrefi.

Këngëtarja hasi në një aksident në akull me ç’rast lëndoi këmbën e saj gjë që bëri shumë ndjekës e fansa të saj të mbeteshin në ankth.

E pas gjithë kësaj ngjarje Era vendosi të shuaj çdo dilemë teksa përmes rrjetit social Snapchat njoftoi se gjithçka është në rregull me të dhe se po pushon e po shërohet dalëngadal nga ky lëndim. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm