Kështu duket pa grim një prej femrave më të bukura shqiptare

By

Si një prej femrave më të bukura shqiptare, Armina Mevlani komentohet me theks të veçantë në Shqipëri, në baza ditore.

Ish-missi tashmë edhe me lidhjen e saj me Shkëlzenin, djalin e ish-kryeministrit Berisha pothuajse çdo ditë zë vend mes tjerash edhe për mënyrën e jetesës.

Pushime luksoze, veshje të shtrenjta e sete fotografike ku shfaqet në perfeksion janë imazhi që Armina e reflekton në rrjete sociale.

Por, me verën dhe temperaturat në rritje, tashmë kur kanë nisur pushimet, Armina ka vendosur të shfaqet komplet natyrale, pa pikë grimi në fytyrën e saj.

Se si duket ajo në këtë mënyrë, e tregojnë fotot e mëposhtme. /PRive.al/

Artikuj të ngjashëm