Luana Vjollca e çon në tjetër nivel, bëhet me Website të vetin (FOTO)

By

E nisi si valltare në emisionin e Top Channel “Fiks Fare”, u bë më mas vet moderatore në të njëjtin televizion, ndërsa tani i është futur rrugës së muzikës.

Këngëtarja e moderatorja Luana Vjollca, është ndër emrat më të lakuar të shoubizit për momentin.

Ajo përflitet për jetën profesionale e edhe më shumë për atë personale. Bukuroshja bionde, pati paralajmëruar se po lanson një emision të ri që ka të bëjë me modën në Top Channel, duke mos dhënë detaje se për çfarë saktësisht bëhej fjalë.

Ndërsa tash, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, përmes së cilës e jep njoftimin se është bërë me webfaqe personale, http://www.luanavjollca.com/…

Të mërkurën ajo e ka lansuar këtë webfaqe në të cilën ka vendosur të gjitha këngët e saja e po ashtu edhe biografinë e saj, jetën e mëhershme dhe studimet. /Prive.al

My official website available now luanavjollca.com & luanavjollca.al Visit for all inquiries (link in bio)

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm