Miriami dhe Albani nisin pushimet – këngëtari e thotë cili i meritoi  

By

Pas një projekti të suksesshëm që e lansoi ditë më parë, ai la Shqipërinë për disa ditë relaksi në një vend ekzotik.

Sigurisht Alban Skënderaj s’u nis në pushime i vetëm, e pranë tij ka bashkëshorten Miriam Cani.

View this post on Instagram

Mirmengjes 🤗 #sunsiyamirufushi #astravelclub

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Si dy zogj të dashuruar, dyshja kanë ikur në Maldive, e pranë tyre s’është parë vajza e vogël Ameli.

Sic duket ata e kanë rezervuar këtë pushim vetëm për veten e tyre si dy partnerë, që simpatizohen shumë nga publiku për dashurinë dhe respektin që ata i servojnë njëri tjetrit.

“Pushime të merituara, sidomos për mamin e Amelisë”, ka shkruar Albani, që vë theksin në atë që është Miriami ajo që i ka merituar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm