Këto kushte duhet ti pranojë secila vajzë për të qenë gruaja e Blerim Destanit (VIDEO)

By

Aktori nga Tetova  përveq se shumë i sukseshem në karrierën e tij është edhe ëndrra e shumë femrave të cilat do të bënin cmos ta takonin idhullin e tyre e lërë më ta martonin një mashkull të tillë si Blerim Destani.

Ai në një intervistë për emisionin Prive përveq peripecive dhe kënaqësisë se rolit në filmin e tij të parë komedi “Frauen”  flet edhe për disa karakteristika të jetës së tij.

Fakti që nuk ëhstë i martuar ka bërë që ai të mos njohë anën e tij sa i përket jetës në çift.

I pyetur se cila është femra e tij ideale, ai shprehet që do të parapëlqente një femër shqiptare para së gjithash, pasiqë dëshira e tij është që fëmijët e tij të flasin gjuhën shqipe.

Ndryshe Blerim Destani nuk është shumë kërkues sa i përket preferencave të tij për femrat. Për të është më rendësi që partnerja ta pranojë ashtu siq është dhe siq e ka pasur të kaluarën e tij.

Vajza, nëse e konsideroni vetën të  denja për të tilla kërkesa  të aktorit, provojeni ta gjeni rastin ta impresiononi pasi që ai është akoma beqar /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm