Dedikimi special i Afronës për Bleron!

By

Bloggerja e njohur, Afrona Dika, lidhjen e saj me këngëtarin Blero po vazhdon t’a mbajë mjaft të hapur si për publikun ashtu edhe për mediat.

Momentet e shumta mes dyshes janë më se të qasshme nga publiku i cili tashmë po tregohet i ‘etur’ për të rejat e tyre.

Këtë herë është Afrona ajo që ka ‘ndezur’ portalet përmes një dedikimi mjaft special për të dashurin.

Teksa po udhëtonte me makinë në prapavijë po dëgjohej kënga e ‘Cozman dhe Tunës – Fenix’ e cila në mes tjerash shprehë dashurinë e madhe ndaj njëri tjetrit.

Të njejtat fjalë i’u dukën ideale edhe Afronës për t’ia dedikuar Bleros me të cilin ‘largësia’ shpesheherë po i bëhet problem mjaft i madh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm