Geti befason me pamjen në klipin me Majk

By

Shumë shpejt pritet të publikohet edhe bashkëpunimi i rradhës nga Majk dhe Geti.

I shndëruar tashmë në traditë, dueti i dyshes pritet të ‘bombardojë’ këtë verë duke garuar fort në listën e projekteve më të suksesshme.

E ndonëse detajet janë tentuar të mbahen më diskrete, tashmë kanë rrjedhur edhe fotot e para nga xhirimet.

Ka qenë Geti ai i cili ka befasuar duke ardhur më ndryshe përsa i përket pamjes.

Me rikthimin tek një kapelë e zezë, lideri i ‘Babastars’ duket se ka zgjedhur një imazh mes mistikut dhe seriozit për këngën e re.

Ndryshe, pritja merr fund shumë shpejt teksa këngë nga Geti do ketë në bashkëpunim me ‘Threedots’ edhe përgjatë muajit Korrik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm