Kështu duken Loredana dhe Mozzik në klipin për këngën “Romeo&Juliet” (FOTO)

By


Edhe pak ditë kanë mbetur deri në publikimin e bashkëpunimit të dytë mes Mozzikut dhe Loredanës.

Çifti kësaj radhe sjell “Romeo&Juliet”.

Projekti do të lëshohet më 1 shkurt pasi klipi sapo është xhiruar.

Përveç kësaj kënge, Mozzik dhe Loredana tashmë prindër, do të sjellin edhe një tjetër duet që titullohet “Tomy&Jerry”.

Çifti ka postuar fotografi nga klipi i ri në rrjetet sociale të cilat keni mundësi t’i shihni edhe më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

01.02.2019!!!!!!!!!!!!!!!! 🤫 @mozzik

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm