Po bëhet nënë, këto janë pamjet nga festa e bebes për Diellza Kolgecin

By

Diellza Kolgeci, ish Miss Kosova po bëhet nënë dhe lajmi u zbulua [ara dy muajsh nga Prive.

Aktorja e këngëtarja po pret t’i vijë në jetë një vajzë sipas burimeve, ndërsa ajo që tani ka nisur përgatitjet për festën e bebes apo “baby shower”, siç i referohet në anglisht.

Ajo dhe mikja e saj më e mirë Afërdita Paçarada, po e organizojnë këtë event të rëndësishëm për ardhjen e bebes në jetë.

Ndërsa është Afërdita ajo që ka publikuar ca video nga ambientet ku do mbahet festa, dhe ka zbuluar edhe dekoret.

Diellza Kolgeci, po pret të bëhet nënë ndërsa ky është edhe fëmija i saj i parë me partnerin Fisnik Rugova, i cili është basketbollist. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm