Besi thotë se këto dy artiste nuk i kanë kthyer ‘follow-in’ në Instagram

By

Besi ka folur për profilin e tij që e ka në rrjetin social Instagram.

Ai ka treguar  se vetëm dy këngëtare shqiptare nuk ia kanë kthyer “follow”-in atij.

“Vetëm Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin i kam ‘follow’ që nuk ma kanë kthyer, të tjerët që i ndjekë më ndjekin”, ka thënë Besi./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm