Learta hap biznesin e ri: Këto janë ambientet (VIDEO)

By

Vetëm pak ditë më parë bëri të ditur se planifikon të hapë biznesin e ri dhe Learta Jakupi nuk ka vonuar shumë!

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli ka hapur sot dyqanin me veshje nusërie të quajtur ‘Mia Matin’, me emrin e djalit si pjesë përbërëse të emrit të biznesit.

Përmes rrjeteve sociale ku numëron qindra mijëra ndjekës, Learta ka bërë të ditur se mirëpret klientët nga dita e sotme në dyqanin me lokacion tek Sllovenia Sporti në Prishtinë.

Urime e i shkoftë mbarë! /Prive.al/

A post shared by MiaMatin (@miamatin_official) on

Artikuj të ngjashëm