Lyrical Son publikon ‘Shush’

By

Lyrical Son ka publikuar këngën e tij më të re të tilluar ‘Shush’.

Krijimi muzikor flet për realitetin e hidhur të ditëve të sotme, dëshprimin e njerëzve, krizën por edhe tendencat që gjithçka të sillet rreth famës dhe parasë.

Kënga e inçizuar tek Big Bang Beats mban vulën e K-Master ndërsa asaj i është publikuar vetëm versioni me tekst në Youtube.

Ky projekt pason disa muaj mungesë në skenën muzikore që prej bashkëpunimit me Bim Bimman ‘They don’t know’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm