Fatjoni tallet keq dhe ofendon Andin!

By

Ka plasur mes Andit dhe Fatjonit të “Përputhen”.

Krejt kjo nisi pas një postimi të Andit i cili vinte ‘kusht’ se do fliste për Tean kur në faqen e tij të Facebook do bëheshin 30,000 ndjekës.

Kjo nuk i ka pëlqyer Fatjonit i cili është tallur me ish-konkurentin tjetër të programit përmes një story në Instagram.

“Në ca bote jetojmë ku meshkujt lënë pjeshkën me koncesion për ca folloë, imagjino për lekë ç’bëjnë” – shprehet mes tjerash Fatjoni.

Deri tani nuk ka pasur asnjë replikë nga ana e Andit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm