Këngëtarja që u zhduk nga skena, shfaqet në me familjen (FOTO)

By

A e mbani në mend Mirsa Kërqelin?

Në fillim të viteve 2000, ajo ishte ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës pop në Kosovë. Kishte sjellë disa bashkëpunime të suksesshme e njërin prej tyre me reperin Lyrical Son.

Aso kohe ajo sillte këngë kushtuar dashurisë, që ishin mjaft në trend dhe dëgjoheshin.

Mirëpo Mirsa papritmas ka hequr dorë nga muzika, duke mos sjellë më kurrë as edhe një këngë të re.

Ndonëse nuk është aktive në Muzikë, në rrjetet sociale ajo prezanton jetën e saj të re në gjirin familjar.

E martuar dhe nënë e dy fëmijëve, Mirsa kalon pjesën dërrmuese të saj duke u përkujdesur për familjen e saj.

Së fundmi në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një fotografi me bashkëshortin dhe djalin e madh, ku duket mjaft e lumtur. /Prive.al/

MirsaamIRSA 12

Artikuj të ngjashëm