Si dukej Albatrit Muqiqi 7 vjet më parë? (FOTO)

By

Tani ai është një goxha burrë, i martuar dhe po pret që të bëhet baba i një vajze.

Mirëpo 7 vjet më parë, Albatrit Muqiqi kishte pamjen tipike të një djaloshi adoleshent, i cili aso kohe thyente zemra vajzash.

Që të kthehet prapa në kohë dhe të shpalosë kujtime, ka vendosur vetë Albatriti duke publikuar në profilin e tij në Instastory, duke e prezantuar veten prapa në vitin 2010.

“Me vëllain tim”, shkruan Albatriti, duke etiketuar njërin prej miqve të tij në fotografi.

Tashmë ai ka ndërruar pamje dhe dita ditës, pritet që të marrë epitetin baba, ngase Egzona Brahimaj, gruaja e tij, është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm