Enca Haxhia dhe Morena Taraku kanë të njëjtën shije, këto janë atletet që zgjodhën

By

Kanë një stil shumë të ndryshëm nga njëra tjetra, mirëpo atletet i preferojnë të njëjta.

Dy këngëtaret Enca Haxhia dhe Morena Taraku, po lënë kokën pas një palë atleteve të markës Gucci, të cilat janë ndër dizajnet e fundit të kësaj firme.

Të dyja kanë publikuar në profilet e tyre në Instagram atletet e reja që kanë blerë, ndërsa ato dallojnë shumë pak për nga nuancat e ngjyrave.

Këto modele këpucësh, kushtojnë rreth 1000 euro.

Artikuj të ngjashëm