Këngëtarja e njohur po ndihet “shumë e sëmurë”

By

Ariana Grande u ka fansave të saj se ajo ka një gjendje të keqe shendetësore, pas një infektimi të sinusit që e ka bërë atë “shumë të sëmurë” dhe që mund ta detyrojë atë të anulojë shfaqjet e ardhshme në turneun e saj botëror.

Ariana Grande

Grande, 26 vjeç, thotë në videot e postuara në Instagram se “fyti dhe koka ime janë akoma me kaq shumë dhimbje.”

 

Ndërsa ajo tingëllon mirë, “Unë jam vetëm në shumë dhimbje dhe është e vështirë të marr frymë gjatë shfaqjes,” thotë ajo në një mesazh për fansat e saj. “Unë thjesht nuk e di se çfarë po ndodh me trupin tim tani dhe duhet ta kuptoj.”

Grande thotë se planifikon të shohë së shpejti një mjek.

Ajo shton: “Kam frikë se mund të më duhet të anuloj disa gjëra, dhe unë jam me të vërtetë i zhgënjyer dhe frikësuar nga pse nuk mund të përmirësohet, sepse kanë kaluar mbi tre javë në këtë pikë. ”

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm