Jennifer Lopez ka ndarë mendjen: do të bëhet miliardere si burri i saj

By

Jennifer Lopez është një aktore, një këngëtare dhe nënë e dy fëmijëve. Por a mund të shtojë ajo “miliardere” në listën e titujve të saj?

Image result for jlo money

Superylli 50-vjeçar diskutoi ambiciet e saj gjatë një interviste për GQ të botuar të hënën.

Tema erdhi pasi intervistuesi e pyeti Lopez se si ajo dhe Alex Rodriguez e bëjnë njëri-tjetrin më të mirë.

 

“Dua të them, ne jemi shumë të ngjashëm”, tha Lopez, i cila u emërua gjithashtu ikona e vitit GQ, për revistën.

“Ne jemi vërtet në të njëjtën gjendje, në ambicien tonë. Ai është një atlet. Ai donte të ishte më i miri. Unë jam në të njëjtën mënyrë. Unë thjesht dua të jem i shkëlqyeshëm në atë që bëj. Ne të dy jemi të tillë. Ne të dy jemi punëtorë shumë të fortë. Ne jemi të udhëhequr nga pasionet tona. Dhe ne kemi një respekt të jashtëzakonshëm për njëri-tjetrin. Të gjithë në dhomë mund të flasin, dhe nëse ai thotë diçka, unë e mbështes atë. Ai dëshiron që unë të kem sukses dhe të marr atë që unë meritoj. Si për shembull, ai e ka bërë gjysmë miliardin e tij. Ai deshiron që edhe un ta kem timin “

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

 

Lopez është një ikonë biznesi vetë. Nga koncertet dhe filmat e saj e deri tek linjat e saj të parfumeve dhe koleksionet e veshjeve, e famshmja ka fituar një qindarkë të bukur. Forbes vlerësoi se fitimet e saj këtë vit ishin rreth 43 milion dollarë.

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm