Kështu duket Loredana në klipin e ri (FOTO)

By

Këto ditë publikohet një projekt i ri muzikor nga Loredana.

Reperja erdhi në Kosovë për të xhiruar videoklipin e ri nga i cili ka ndarë edhe një imazh në llogarinë e saj në Instagram.

Theksojmë se ardhja e saj e shpeshtë në Kosovë ka bërë që fansat e saj dhe të ish bashkëshortit Mozzik, të mendojnë për një ribashkim mes tyre.

Kjo pasi ata janë parë shpesh bashkë edhe pse jo publikisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm