Tayna bën këtë gjest human në muajin e Ramazanit

By

Ka një vit që ajo është shndërruar në senzacion në industrinë e muzikë e në media.

Tash një vit, Tayna debutoi në treg me këngën “Columbiana”, dhe që nga ai moment, databaza e fansave të saj vetëm është rritur.

Këngëtarja repere, gëzon famë të madhe dhe dashuri të publikut, dhe këtë e dëshmojnë sallat e koncerteve të saja të stërmbushura me njerëz që duan ta dëgjojnë.

Ndërsa Tayna, dashurinë ua kthen në forma të ndryshme, por së fundmi, ajo ka ndihmuar familjet në nevojë, duke u dërguar ushqime gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Megjithatë, kjo s’është hera e parë që reperja ndihmon familjet në nevojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm