Sarah Berisha pozon përkrah aktorit të njohur amerikan

By

Blogerja Sarah Berisha po qëndron këto ditë në qytetin e Parisit, pasi është e ftuar në Javën e modës në Paris.

Sarah ishte e ftuar në eventin e markës ‘YSL Beauty’ dhe aty ajo u takua me fytyrën kryesore të brandit ‘YSL’, aktorin e njohur amerikan Austin Butler.

Sarah e bëri të ditur këtë pëmes një postimi në InstaStory, në të cilën ndau një foto krah aktorit amerikan.

Shihni postimin e saj më poshtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm