Kur do të vij albumi i parë i Kanitës?!

By

E nisi vitin me projektin “Fllad” e ky do të jetë një ndër të shumtit që do të sjell përgjatë 2020-ës. Në intervistë për Prive Kanita tregoi se tashmë ka definuar një seri këngësh në gjuhën shqipe si dhe të tjera në anglisht.

Nuk do të mungojnë as remikset e klipet e shumta, e kur ke kaq shumë projekte gati lind pyetja se a do të vij një album.

Mirëpo, një projekt i tillë nuk është në planet e artistes për këtë vit, por mund të vij vitin tjetër.

Përpos kësaj Suma për të parën herë u deklarua për pjesëmarrjen në Festivalin e RTSH./Prive.al

Artikuj të ngjashëm