Arilena Ara dhe Gjon’s Tears sjellin videon e këngës “Dance Me”

By

Arilena Ara dhe Gjon’s Tears kanë publikuar videoklipin e bashkëpunimit të tyre “Dance Me”.

Kënga është pjesë e albumit të Arilenës “Pop Art”.

Për tekstin e këngës janë kujdesur të dy artistët së bashku me Florent Boshnjakun dhe Wendy.

Më poshtë mund ta shikoni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm