Këngëtarja e famshme fejohet në fshehtësi

By

Kur ta ndien zemra, ta ndien.

Në më pak se një muaj që mediat amerikane zbuluan lidhjen e këngëtares amerikane Ariana Grande me Pete Davison nisën të takoheshin, janë fejuar.

“Është një fejesë e re. Ata janë dy njerëz që e gjetën dashurinë shpejtë dhe e kanë bërë njëri tjetrin të lumtur gjatë tërë kohës”, ka thënë një burim i çiftit, për revistën People. “Ata janë fejuar shumë shpejtë dhe nuk kanë fshehur asgjë”.

Një burim pranë çiftit, po ashtu e ka konfirmuar se Ariana dhe Pete janë fejuar në festën e organizuar nga aktori Robert Pattinson.

Gjithçka në mes tyre lindi në shumë pak javë dhe fansat e vërejtën kiminë mes tyre prej komenteve në rrjete sociale. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm