Dalin pamjet e para të klipit të Cozman dhe Agon Amiga (VIDEO)

By

Janë publikuar pamjet e para të videoklipit të dy reperëve të njohur të cilët u bënë bashkë sërish për një duet.

“E jemja” quhet bashkëpunimi i Cozman me Agon Amiga i xhiruar në bregdet.

Të dy artistët shfrytëzuan rrjetet sociale për ta publikuar një video të shkurtër nga klipi i cili pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm