Albin Kurti e krahason Violeta Rexhepagiqin me emra të mëdhenj të muzikës

By

Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ka shprehur ngushëllime për gazetaren dhe këngëtaren e ndjerë Violeta Rexhepagiq.

Kurti e ka krahasuar artisten dhe gazetaren me emra të mëdhenj si këngëtarja Debbie Harry, Siouxsie Sioux e emra të tjerë.

Ai ka thënë se ajo ishte e dashur dhe rebele e paqes.

Këngëtarja dhe gazetarja Violeta Rexhepagiqi, ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Postimi i plotë:

Artikuj të ngjashëm