Këngëtarja e famshme është shtatzënë, ajo po pret vajzë!

By

Këngëtarja e famshme amerikane Kehlani është shtatzënë!

23 vjeçarja e ka dhënë lajmin se po e pret një vajzë në Instagramin e saj gjatë së premtes.

Image result for kehlani

“Kam qenë gjithnjë e hapur me të gjithë ju për të gjitha aventurat e mia personale dhe kjo ishte më e vështira për tu fshehur. Nëse më njihni mua, e dini se kam pritur të bëhem nënë qysh kur kam qenë shumë e vogël. Kur më pyesnin se cilat janë qëllimet e mia, gjithnjë kam dashur familje të madhe e të shëndetshme, dhe çfarëdo që vjen më pas është një plus”, ka shkruar Kehlani.

Ajo ka treguar po ashtu se është katër muajsh shtatzënë dhe se nuk do e fshehim ë barkun e saj e po ashtu, se është shumë e gatshme të bëhet nënë. /Prive.al

 

https://www.instagram.com/p/Bo2HpdMH-3G/?taken-by=kehlani

Artikuj të ngjashëm