Publikohet klipi i ri i Bleonës, këngëtarja sjellë një mini-film me një histori dashurie

By

Sikur këtë herë që i ka kënduar dashurisë, ajo s’e ka bërë asnjëherë. E jashtëzakonshme në klipin e ri të xhiruar në Como të Italisë!

Këngëtarja Bleona Qereti na la të mahnitur me veshjet dhe pamjet që kishte zgjedhur në klipin e këngës së saj të re.

“Monster” quhet kënga e saj e re, ndërsa këngëtarja shkëlqen në këtë videoklip të cilin sapo e ka lansuar.

Fillimin e nis me një tekst tejet romantik që e lexon në gjuhën angleze, e më pas në disa skena ajo shfaqet e veshur në lateks duke lënë që linjat e saja perfekte të shihen nga çdo kënd. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm