Këngëtari shqiptar po publikon librin e tij të parë

By

Artisti shqiptar që jeton dhe vepron në Itali, Ermal Meta ka gati librin e tij të parë.

Romani i tij i parë titullohet “Domani e per sempre” (Nesër e përgjithmonë). Duke nisur nja 19 maji, libri i këngëtarit shqiptar do të dalë në shitje jo vetëm nëpër librari por edhe online.

Lajmin e mirë artisti e ndau edhe në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan ndër të tjerash:

“Më bëri të buzëqesh, të qaj, të mendoj, të studioj, të imagjinoj, të shikoj, të shoh, të dëgjoj, të qëndroj zgjuar për netët. Ai më disiplinoi dhe më rindërtoi disi, duke më shpëtuar. Më 19 maj del romani im i parë, NESËR DHE PËRGJITHMONË”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm