Po vjen ‘Shqiptar 3’ nga Gold Ag? – Ja çfarë thotë këngëtari

By

Gold Ag ka paralajmëruar në njëfarë mënyre ‘Shqiptar 3’.

“Shqiptar 3…Po me doket edhe shteti o tu thon QITE O GOLD”, ka shkruar artisti nën një fotografi të tij të postuar në Instagram.

Me gjasë, pas ndodhive të fundit në vendin tonë, sidomos përdhunimit të vajzës 16-vjeçare në Drenas nga një profesor dhe polic, kanë bërë që Gold Ag të mendojë dhe ta bëj sërish një këngë që flet për problemet e shtetit.

Nuk dihet akoma nëse artisti e ka vendosur ta sjell edhe një ‘shqiptar’megjithatë, do të na tregojë koha…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm