Ata sapo kanë bërë publike romancën e tyre, mirëpo fansat thonë se e gjitha kjo është një gënjeshtër

By

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë një nga çiftet më të përfolura për momentin. Jo vetëm që janë të dy artistë tejet të njohur, por ata janë parë vazhdimisht duke u puthur, duke kapur duart dhe thjesht duke dashuruar njëri tjetrin në përgjithësi.

Image result for camila cabello shawn mendes

Sidoqoftë, shumë fansa nuk janë plotësisht të bindur se janë në një lidhje me njëri-tjetrin. Në fakt, shumë njerëz në internet besojnë se kjo është e gjitha një marifet i madh i marketingut. Lexoni më poshtë për të zbuluar pse shumë fansa mendojnë në këtë mënyrë.

Cabello dhe Mendes në fakt u takuan me njëri-tjetrin në vitin 2014. Të dy ishin në turne me Austin Mahone, megjithëse Cabello ishte me grupin e saj Farmia Harmonia në atë kohë ndërsa Mendes ishte një artist solo.

Në një intervistë të përbashkët me V, ata zbuluan se Mendes ishte më i tërhequr, por Cabello ishte i hapur dhe miqësore ndaj tij.

“Unë nuk kam biseduar me askënd,” i tha Mendes Cabello. “Ti ishe i vetmi person që më foli. Ju keni qenë e vetmja nga të gjithë në atë turne që do të drejtohej për të bërë një bisedë .”

Të dy vazhduan të shkruanin dhe regjistruan një këngë së bashku – I know what you did last summer – që u publikua në vitin 2015. Thashethemet për lidhje filluan të shfaqen, megjithëse të dy këngëtarët gjithmonë i mohuan ato, duke thënë se ata ishin të afërt, por asgjë me shume se shokë.

Përkundër të gjitha provave konkrete – megjithëse asnjë konfirmim zyrtar nga këngëtarët – shumë fansa nuk mendojnë se Cabello dhe Mendes janë në të vërtetë të dashuruar dhe në lidhje. Gjithçka duket aq mirë e kurdisur, puthjet dhe përqafimet e tyre, pikërisht në kohën kur ata po promovojnë këngën e tyre të re, duket si marifet i marketingut për t’i shtyrë njerëzit t’i kushtojnë vëmendje.

Image result for camila cabello shawn mendes

Një përpjekja e keqe për një lidhje të rreme për të promovuar një bashkëpunim?, shkroi një fans.

 

Camila Cabello dhe Shawn Mendes thuhet se janë nominuar për “Aktorin më të mirë në lidhje të rreme” në Oscar. Urime të dyve!

Pra, a  është lidhja e Cabello dhe Mendes e vërtetë apo e rreme? Koha zbulon gjithçka!

Image result for camila cabello shawn mendes

 

Artikuj të ngjashëm