Melinda mbush 26 vjet! Kjo ishte befasia për vajzën e ditëlindjes

By

Melinda feston ditëlindjen dhe mbushi plot 26 vjet.

Për të shënuar rastin u përgatit edhe një befasi e bukur për këngëtaren.

Ajo hapi dyert e një dhome e cila ishte e dekoruar plotësisht vetëm për të.

Aty u panë trëndafila, shampanjë dhe shumë tullumbace.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm