Si e befasoi nënën për 8 Mars, Capital T ?!

By

Rrjetet sociale sot janë mbushur me përplot urime për nënat me rastin e 8 Marsit, ditës së gruas.

Në këtë rrjedhë janë përfshirë edhe të famshmit që kanë postuar foto me nënat e tyre.

Mirëpo reperi Capital T, përtej urimit, në Instagram ka ndarë me ndjekësit edhe dhuratën për të shtrenjtën e tij.

Një buqetë e bukur me lule dhe një dhuratë e mbështjellur me finesë ishin zgjedhja e Kapos për këtë ditë të veçantë.

‘Ni dhuratë simbolike sot për festën e nanës si shej e kujdesit , dashnisë edhe falenderimit për krejt çka ka bo për mu , urime nanë i love youuuuu , gjithashtu urime festa krejtve’ – ka shkruar ai. /prive.al/

berlinale

Artikuj të ngjashëm