Këngëtaret vizitojnë Presidenten

By

Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi ku shihet presidentja e Kosovës Znj. Atifete Jahjaga.

Aty e para e shtetit nuk shihet vetëm e as me stafin e saj.

Përpos Jahjagës, në imazhet e publikuara janë edhe dy këngëtare të muzikës popullore.

Remzije Osmani dhe Shkurte Fejza kanë vizituar Presidenten mirëpo arsyet e vizitës mbesin të panjohura./Prive.al

Artikuj të ngjashëm