B*tch unë jam Rozana

By

Këngëtarja Rozana Radi është duke punuar shumë intezivisisht në klipin e ri, ‘Për me pas një Rose’.

Deri sa ky klip të finalizohet nga ProVideo, Rozi ka vendosur të publikoj disa imazhe nga prapaskena.

Dje ka falenderuar ekipin që ka punuar në këtë projekt teksa sot ka postuar një fotografi ku duket se është e zhveshur me një mbishkrim: ‘B*tch unë jam Rozana’.

Kjo shprehje aktualisht është në trend edhe falë klipit dhe këngës së re të Madonës./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm