Adelina ka një përgjigje për foton e dhuratave të ditëlindjes (FOTO)

By

Reagimi i djaloshit me emrin Kim Luis si dhe paraqitja e fakteve që Adelina kishte publikuar një fotografi me dhuratat e nënës së një aziatiku, duke pandehur qët janë të sajat kanë bërë që këngëtarja të jetë më e kujdesshme në publikimin e fotove të radhës.

Ajo përveq që ka fshirë nga llogaria e saj në instagram imazhin e përfolur, e ka zëvendësuar atë me një tjetër teksa shihej me një buqetë lulesh duke i mbajtur vetë në dorë.

A është kjo vërtetë Adelina Tahiri apo një përson i ngjashëm me të?

Ndryshe, torta e ditëlindjes së sajë duket të ketë patur karakter krejt tjetër për dallim të asaj “Chanel” me ngjyrën rozë. “Happy Birthday Adelina” shkruan në tortën e saj reale, të zezë zbukurura me një kafkë ngjyrë ari”/PRIVE.AL/

1ac3d58465b7ffddf09822cf01a0234b17f5da8065abda1c6cf23d3c782d5302

fjolla

332e2b35a60358d19e4c140d9d4808cb9e8276104445b78bc428c7d166cde8d5

70d87876d84f48d5851c5f7d69c66ff9610756755c3461d807b646043fbb7a45

 

 

Artikuj të ngjashëm