Këngë mes Majk dhe Capital T? Dyshja takohen për diskutime…(FOTO)

By

Dy ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë, janë takuar së bashku dhe këtu menjëherë lind dyshimi se ata po përgatisin ndonjë bashkëpunim.

Meqë më herët nuk i kemi parë bashkë, një moment i shënuar me një fotografi në platformën sociale Snapchat, menjëherë ka bërë që të aludohet se ata ndodhen në jnë tavolinë së bashku për të diskutuar rreth këngës së re.

Në mes tyre, shihet edhe Dekorim Sahiti, menaxher i grupit Baba Stars, që në këtë mes duket ta ketë rolin e ndërmjetësuesit në mes Capos dhe Majkut. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm