Diona Fona publikon këngën “Shy” (VIDEO)

By

Pak kohë më parë një këngëtare e re iu shtua skenës muzikore kosovare.

Kjo është këngëtarja DIona Fona, që në pak muaj ka publikuar tri këngë.

pas projekteve “Havera” dhe “Shootah”, Diona ka lansuar këngën e re, të cilën e ka titulluar “Shy”.

Klipi i kësaj kënge është xhiruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me regji të fotografit Artan Korenica, ndërsa në skenat e vdieo spotit, Fona duket shumë atraktive dhe e veçantë.

Muzika e kësaj kënge, është bërë nga producenti Big Bang ndërsa teksti është shkruar nga vet DIona. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm