Kënga e re, e sjellë Erën e vjetër: Ajo i kthehet origjinës (VIDEO)

By

Era Istrefi, publikoi sot këngën e re nga disa prej platformat si iTunes e Spotify. Pas këngës “No I love yous”, me reperin French Montana, këngëtarja është rikthyer sërish në një këngën në gjuhën shqipe, duke sjellë sërish Erën e vjetër në publik.

Kënga e saj e re “Origami”, është ka një melodi ritmike dhe është një këngë dashurie, e teksti është i përziër në shqip e anglisht.

Sipas burimeve të Prive, Era pritet që gjatë të premtes ta publikojë edhe klipin e kësaj kënge./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=m_244IDvLPo

Artikuj të ngjashëm