Kënga e re e Blerandos bën bujë në Spotify

By

Kanë kaluar vetëm 2 javë prej që kur ish finalisti i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Blerando ka publikuar projektin e tij të ri muzikor “Rrakata”.

Kënga është gati për të arritur shifrën e 1 milion klikimeve në platformën e YouTube, dhe jo vetëm.

“Rrakata” ka arritur numrin e mbi 100 mijë transmetimeve në plaformën prestigjioze, Spotify.

Këtë lajm Blerando e ndau me ndjekësit në mediat sociale.

Artikuj të ngjashëm