Gili uron të birin Redonin në ditëlindjen e tij!

By

Artisti, Redon Berani, i njohur edhe si djali i çiftit të njohur të estradës, Gilit dhe Ilir Beranit – feston sot ditëlindjen.

Redoni ka mbushur sot plot 25 vjet dhe një urim nuk mungoi as nga Gili.

“Gëzuaar ditëlindjen e 25, drita e shpirtit tim”, shkroi artistja karshi një imazhi të djalit të saj.

Përndryshe, Redoni ka kohë që ka nisur karrierën e tij në muzikë, derisa ka lançuar disa projekte që gjetën pëlqyeshmërinë e audiencës.

Artikuj të ngjashëm