Çfarë po zihet? Loredana në studio me yllin e repit gjerman!

By

Në horizont po shfaqet një bashkëpunim mes Loredanës dhe Bausa?

Të paktën kështu sugjerojnë disa postime në llogarinë e saj në Instagram.

Fansat e huaj të Loredanës për shumë gjatë kanë shpresuar për një bashkëpunim mes dyshes, meqenëse të dy janë yje momentale të repit gjerman.

Duket sikur këto ëndrra bashkëpunimi shpejt mund të bëhen realitet, sepse Lori dhe Baui janë në studio së bashku!

Shenjat janë të mira. Loredana postoi disa fotografi nga studioja ku shohim Bausa duke mbajtur një kitarë, dhe fotografitë sugjerojnë gjithashtu se do të jetë intensive – nëse do të kemi një bashkëpunim mes tyre! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm