Kendall Jenner rrëfen historinë prekëse: Shkoja në shkollë dhe më tallnin të gjithë

By

Ajo rrëfen se qysh në adoleshencë ka pasur shumë probleme me aknet.

Modelja e famshme Kendall Jenner, ndonëse një ikonë bukurie dhe njëra nga modelet më të paguara në botë, jo rrallë herë ka pasur problem me aknet dhe kjo e ka bërë të ndjehet shumë keq.

Kjo për shkak se kur ishte adoleshente, fëmijët e tjerë në shkollë e tallnin për lëkurën e saj me akne dhe ajo vinte cdo ditë në shtëpi duke qarë.

Këtë histori e ka treguar duke e pranuar edhe sfidën virale në Instagram, “10 years challenge”, të cilën e kanë përqfuar shumë të famshëm duke publikuar fotografi të një dekade më parë e duke ua prezantuar publikut se si dukeshin ata. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm