Single dhe e lumtur! Xhesika Berberi s’paska nevojë për ‘dashuri’

By

Modelja shqiptare, Xhesika Berberi, e cila aktualisht jeton në SHBA, i kishte  dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare. Ajo dhe Evald Balla, i vetmi i dashur që ajo e bëri publik, janë ndarë prej dy vitesh.  

Thuhet se arsye e ndarjes ka qenë distanca, sepse dyshja prej vitesh e jetonin këtë histori në distancë, u duk se do të mund t’i mbijetonin largësisë.

Image result for xhesika berberi e

Por të qenit ‘single’ Xhesila e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës po e shijon shumë.

Madje modelja sapo ka publikuar një fotografi ku e bën këtë deklaratë:

“Jam e vetme dhe më pëlqen”, ka shkruar ajo!

Artikuj të ngjashëm